Официјани Нешта

Go down

Официјани Нешта Empty Официјани Нешта

Пишување by ThirtZingGamer on Нед Jул 28, 2013 9:50 pm

Сакам да ви ги преставам насите официјални групи и страници.
Официјална група:https://www.facebook.com/groups/165212766965298/
Официјална страница:https://www.facebook.com/zonecraftmk

Толку за други нешта ќе ви кажеме.
ThirtZingGamer
ThirtZingGamer

Број на мислења : 14
Join date : 2013-03-02

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот