Како да се Регистрирате/Најавите

Go down

Како да се Регистрирате/Најавите Empty Како да се Регистрирате/Најавите

Пишување by ThirtZingGamer on Чет Јун 13, 2013 5:24 pm

За да се регистрирате на серверот откако ќе влезете, внесете ја следната команда и променете ги "Вашата Лозинка" и "Вашата Лозинка" без наводници.

/register "Вашата Лозинка" "Вашата Лозинка"

За да се најавите откако ќе се регистрирате, принципот е сличен со следната команда.

/login "Вашата Лозинка"

Доколку сакате да ја промените лозинката во иднина, внесете:

/changepass
ThirtZingGamer
ThirtZingGamer

Број на мислења : 14
Join date : 2013-03-02

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот